Професійний акаунт
1
Рік досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
476
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • 215 000 $
    1 205 $/м²

    Генуезька вул., 5

    приміщення вільного призначення
    178.4 м²
    2008 рік побудови
    сьогодні
    Неймовірна пропозиція – міні-готель на 4 номери у житловому комплексі "Пальміра" у самому серці престижного району Одеси – Аркадії! Діючий бізнес із 2015 року. Є можливість купити готель і наступного дня вже продовжити свою діяльність. Всі номери видові, з якісним сучасним ремонтом та укомплектовані всіма необхідними меблями та технікою. Готель має гарний рейтинг на букінгу. Поруч торговий центр «Гагарін Плаза» з великою кількістю відмінних магазинів та салонів. Транспорт у будь-який район міста. Житловий комплекс підвищеної комфортності. Закрита територія, цілодобова охорона, автономне забезпечення, паркінг. Це ідеальне місце для життя, відпочинку та інвестицій. Не пропустіть свій шанс ста...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 320 000 $
    1 333 $/м²

    Віталія Нестеренка вул., 1б

    приміщення вільного призначення
    240 м²
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    Ексклюзивний продаж діючого бізнесу у власному цокольному приміщенні у новому житловому комплексі, що забезпечує постійний потік клієнтів Приміщення працює як сімейний центр розвитку: заняття для дітей різного спрямування (підготовка до школи, логопед, психолог та ін.), соляна печера, оренда для інших напрямів діяльності, подібних за напрямом. Загальна площа об'єкту 240 кв. У пакет продажу входить: - нерухомість, - Обладнання; - Торгова марка; - Налагоджена система електронного обліку; - База клієнтів; Діючий бізнес, прибутковий. Вся необхідна фінансова та звітна інформація буде надана Приміщення багатофункціональне і є ще багато ресурсу для зростання прибутку Телефонуйте, оперативний показ...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 56 000 $
    871 $/м²

    Композитора Ніщинського вул., 28

    приміщення вільного призначення
    64 м²
    2004 рік побудови
    3 тиж. тому
    Пропонуємо вашій увазі унікальний об'єкт комерційної нерухомості під бізнес . Це просторе приміщення з комфортним євроремонтом та окремим входом. Загальна площа цього об'єкту складає 64.3 квадратних метра, в якому розташовано 4 приміщення різного призначення (основні та підсобні). Висота стель тут становить 2.75 метра, що створює відчуття простору та вільності. Фасадне розташування цього приміщення забезпечить вам максимальну видимість та доступність для клієнтів. Тут ви знайдете всі необхідні комунікації: електрику 220 В, природний газ, централізоване водопостачання та опалення, міську каналізацію. Це ідеальне місце для вашого успішного бізнесу, завдяки його вигідному розташуванню поруч...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.